W ostatnich dwóch miesiącach aż 10-krotnie z sukcesem pomogliśmy naszym klientom w uzyskaniu zezwolenia na działalność na terenach specjalnych stref ekonomicznych. Były to ostatnie zezwolenia w starym reżimie prawnym dotyczącym pomocy publicznej – obecnie czekamy na nowe przepisy regulujące zasady wydawania zezwoleń. Na niniejszej stronie będziemy na bieżąco informować o nowych regulacjach prawnych dotyczących specjalnych stref ekonomicznych.

 

Obecnie oferujemy Państwu szkolenia, które z praktycznego punktu naświetlą podatkowe konsekwencje obecności podmiotu w SSE. Szkolenia te są każdorazowo dostosowywane do potrzeb danego klienta.

 

Nasze doświadczenie wskazuje, że dobrze zorganizowany na początku system rozliczeń w optymalny sposób pozwala na skorzystanie z przywilejów przysługujących inwestorom strefowym w kolejnych latach, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo podatkowe. Wielość przepisów prawnych odnoszących się do specjalnych stref ekonomicznych oraz ich różnorodne interpretacje powodują, że skorzystanie z przywilejów przysługujących inwestorom strefowym nie zawsze jest proste. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą szkoleniową prosimy o kontakt z Anną Strzelecką (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu szczególnie te podmioty, które rozpoczynają działalność na terenie SSE.