Narodowe Centrum Badań i Rozwoju uruchomiło nabór wniosków w konkursie w ramach programu GO_GLOBAL.PL na wsparcie komercjalizacji na rynkach światowych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych. Program skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących prace o charakterze B+R, którzy dysponują unikalnym produktem, ale brak im środków, specjalistycznych umiejętności oraz kontaktów, by szybko ten produkt skomercjalizować na rynku globalnym (czyli wprowadzić go na rynki międzynarodowe). Wsparcie może zostać przeznaczone na opracowanie i wstępną weryfikację strategii przejścia z rynku lokalnego na rynki światowe.

 

Konkurs adresowany jest do MSP działających w sektorze wysokiej i średnio-wysokiej technologii. Maksymalna wartość dofinansowania projektu wynosi 150 000 zł.

 

Finansowanie realizacji projektu stanowi pomoc de minimis i wynosi nie więcej niż 85% kosztów kwalifikowanych. Okres realizacji projektu nie może przekraczać 6 miesięcy.

 

Wnioski o dofinansowanie można składać do 15 lipca 2015 r.   

 

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania zachęcamy do kontaktu z Anitą Strzelecką (tel. 12 626 73 10, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).