Bardzo dziękujemy Państwu za wyjątkowo liczny udział w dzisiejszym webinarium poświęconym zmianom w przepisach podatkowych 2019/2020, organizowanym przez Comarch, na którym współprowadzącym był Partner Taxpoint, Marcin Radwan. Z zapisu internetowego wynika, że w webinarium udział wzięło ponad 5 000 użytkowników!
Uprzejmie informujemy, że wkrótce zostanie opublikowane nagranie z dzisiejszego szkolenia, a także lista odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na internetowym czacie, który był dostępny przez cały czas trwania webinarium.
Jednocześnie przypominamy o możliwości lektury naszego bezpłatnego informatora podatkowego Tax Point of View, publikowanego co miesiąc na stronie internetowej: http://taxpoint.pl/pl/aktualnosci/tax-point-of-view. Lekturę polecamy wszystkim pragnącym pozostać na bieżąco z aktualną sytuacją w zakresie uregulowań podatkowych i prawnych w Polsce i na świecie. Tych z Państwa, którzy chcieliby być na bieżąco informowani o kolejnych wydawanych numerach, zachęcamy do nadesłania takiej informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:
„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przez mnie adres e-mail comiesięcznej informacji o opublikowaniu kolejnego informatora podatkowego Tax Point of View. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: 
http://www.taxpoint.pl/RODO/003_Klauzula_informacyjna_TaxPoint_of_View.pdf