I znów mieliśmy przyjemność poprowadzić dla Państwa szkolenie w ramach Taxpoint Bistro. Tym razem prezentowaliśmy nowe obowiązki w zakresie cen transferowych, w tym instruowaliśmy jak wypełnić informację o cenach transferowych (formularz TPR-C) oraz jak prawidłowo złożyć oświadczenie zarządu według nowych zasad. Zwracamy Państwa uwagę, że o ile termin na wywiązanie się z tych obowiązków wydłużono zasadniczo do 31 grudnia 2020 r., to wypełnienie formularza TPR-C wymaga nierzadko pozyskania danych finansowych od zagranicznych kontrahentów, co może być czasochłonnym procesem.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszym webinarium odbywającym się co dwa tygodnie w środy od 12.00 do 13.00, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Mogą Państwo uczestniczyć w webinarium bezpłatnie lub zakupić nagranie ze szkolenia. Następne szkolenie odbędzie 22 lipca i będzie dotyczyć praktycznych aspektów związanych z korzystaniem z pomocy publicznej ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia wynikającego z tzw. ustaw tarczowych. Z naszych obserwacji wynika bowiem, że pomoc publiczna i zasady korzystania z niej to obecnie coraz gorętszy temat.

 

W przypadku chęci bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, zachęcamy do dokonania zgłoszenia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

 

„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://www.taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf.