Za nami kolejne webinarium Taxpoint Bistro. Tym razem opowiadaliśmy słuchaczom o pomocy publicznej ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia wynikającego z tzw. ustaw tarczowych. Zapraszamy na następne spotkania od 2 września.

 

W ramach spotkania omówione zostały następujące kluczowe kwestie dla beneficjentów wsparcia udzielanego w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej:

 

  1. Czy mamy do czynienia z pomocą publiczną?
  2. Jaki jest status przedsiębiorcy?
  3. Jakie są limity pomocy w ramach poszczególnych rodzajów wsparcia?
  4. Kumulacja pomocy publicznej – zasady.

 

Przypominamy, że mogą Państwo nabyć nagranie przeprowadzonego webinarium.

 

W przypadku chęci bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, zachęcamy do dokonania zgłoszenia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

 

„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://www.taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf.