Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu szkoleń Taxpoint Bistro w najbliższą środę tj. 17 lutego br. o godz. 12:00. Tematem webinaru będzie: „CIT – gorące kwestie związane z zamknięciem roku podatkowego”.

 

Nasi specjaliści omówią m.in. zagadnienia dotyczące:

 

  • Korekty podstawy opodatkowania o przeterminowane zobowiązania / należności
  • Praktycznych wątpliwości związanych ze stosowaniem limitów z art. 15c oraz 15e ustawy o CIT
  • CIT a rozwiązania covidowe (rozpoznawanie dotacji, ujmowanie darowizn, wsteczne rozliczenie straty)
  • Wyjaśnień MF w sprawie CIT-ST

 

W przypadku chęci bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, zachęcamy do dokonania zgłoszenia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

 

„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://www.taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf