Tematem kolejnego spotkania będzie: „Dyrektywa o sygnalistach oraz nowelizacja przepisów o AML – najważniejsze informacje”. Webinar odbędzie się w środę, tj. 19 maja o godz. 12.00. W tym miesiącu Taxpoint Bistro będzie prowadzone przez Aleksandrę Dyrek-Orlando Legal Parter.

 

Podczas webinarium dowiedzą się Państwo: 

☛ Kogo dotyczy i jakie obowiązki nakłada Dyrektywa o sygnalistach, która niedługo musi zostać implementowana przez Polskę do prawa krajowego?

☛Kim jest sygnalista i z jakiej ochrony będzie korzystał?

☛Jakie zmiany przyniosła nowelizacja przepisów o AML?

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zgłoszenia na bezpłatne szkolenie można dokonać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

 

„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://www.taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf