Wakacje dobiegły końca, co oznacza, że wznawiamy cieszący się popularnością cykl webinariów Taxpoint Bistro.

 

Pierwsze spotkanie z cyklu - Jesień z Polskim Ładem - odbędzie się już 29 września o godz. 12.00. W trakcie webinarium nasi eksperci Katarzyna Przewłocka i Waldemar Knap szczegółowo przedstawią najważniejsze zmiany dotyczące dokumentacji cen transferowych oraz podatku od źródła (WHT) przewidziane w ramach projektu Polskiego Ładu.

 

W przypadku chęci bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, zachęcamy do dokonania zgłoszenia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

 

„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://www.taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf.