Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu w ramach Taxpoint Bistro, które poświęcone będzie kontynuacji cyklu „Jesień z Polskim Ładem”.  W trakcie spotkania przybliżymy regulacje Polskiego Ładu dotyczące tzw. podatku minimalnego – zupełnej nowości w polskich podatkach dochodowych. Dla osłody omówimy także nowe ulgi podatkowe w CIT. Webinar odbędzie się w środę, tj. 27 października o godz. 12.00.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

W przypadku chęci bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, zachęcamy do dokonania zgłoszenia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

 

„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.”.

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://www.taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf.