Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu w ramach Taxpoint Bistro. Tym razem temat spotkania to „Prawo holdingowe – istotne zmiany w kodeksie spółek handlowych”. W trakcie webinaru przybliżymy nowe zasady funkcjonowania grupy spółek. Przedmiotem spotkania będzie również rozszerzenie kompetencji rady nadzorczej, wprowadzenie obowiązku protokołowania uchwał oraz zagadnienia związane z cywilnoprawną odpowiedzialnością członków zarządu i rady nadzorczej za szkodę wyrządzoną spółce. Webinar odbędzie się w najbliższą środę tj. 25 maja o godz. 12.00.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

W przypadku chęci wzięcia bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, prosimy o dokonanie zgłoszenia wysyłając wiadomość o zamiarze uczestniczenia w webinarach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

 

„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem:

https://www.taxpoint.pl/.../006_Klauzula_informacyjna...