Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w webinarium organizowanym przez naszą Kancelarię w ramach cyklu Taxpoint Bistro. Tym razem temat spotkania to "Polski Ład 3.0 – pierwsze propozycje zmian”. Szkolenie odbędzie się w najbliższą środę 20 lipca o godz. 12.00. Podczas webinaru przybliżymy Państwu założenia nowej wersji Polskiego Ładu, skupiając się na zmianach dotyczących podatku CIT, WHT oraz cen transferowych. Nasi specjaliści omówią w szczególności proponowane regulacje w zakresie transakcji rajowych, oświadczenia WH-OSC, dochodów przerzuconych, spółki holdingowej, uchylenia przepisów o ukrytej dywidendzie oraz zawieszenia podatku minimalnego.

 

Serdecznie zapraszamy!

W przypadku chęci wzięcia bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, prosimy o dokonanie zgłoszenia wysyłając wiadomość o zamiarze uczestniczenia w webinarach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://www.taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf?fbclid=IwAR0RwYTJpdWC_ZsvKcCSm1lVIQFi_ZJ9LZU2qqnApPKDzNQeRa30qPM7I0U