Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne webinarium w ramach #TaxpointBistro pt. „FENG - Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki”, które odbędzie się w najbliższą środę 25 stycznia. Przybliżymy Państwu założenia nowego Programu Operacyjnego, który zastąpi POIR oraz zaprezentujemy innowacyjną ścieżkę konkursową SMART, umożliwiającą dofinansowanie w jednym projekcie nawet do siedmiu modułów inwestycyjnych takich jak: prace B+R, wdrożenie nowych rozwiązań, infrastrukturę badawczo-rozwojową, internacjonalizacje, rozwój kompetencji, cyfryzacje oraz zieloną gospodarkę.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

W przypadku chęci wzięcia bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, prosimy o dokonanie zgłoszenia wysyłając wiadomość o zamiarze uczestniczenia w webinarach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

 

„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem:

https://taxpoint.pl/.../006_Klauzula_informacyjna...