Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne webinarium w ramach #TaxpointBistro pt. „Procedury dotyczące korekt – zmiany wynikające ze SlimVat”, które odbędzie się w najbliższą środę 22 lutego. Przybliżymy Państwu zestaw przepisów z zakresu VAT odnoszący się do problematyki rozliczeń faktur korygujących. Regulacje te uległy istotnym zmianom w ostatnich latach wraz z wprowadzeniem pierwszego pakietu SLIM VAT. Wiele wskazuje, że to nie koniec zmian w tym obszarze z uwagi na planowane wejście w życie obowiązkowego KSEF, który stosowane dotychczas procedury powinien uprościć. Zmiany odnoszące się do faktur korygujących znalazły się również w najnowszej nowelizacji SLIM VAT3, która zgodnie z zapowiedziami obowiązywać będzie od kwietnia 2023 r. Dodatkowo, w trakcie webinarium przypomnimy Państwu podstawowe reguły dotyczące rozliczeń faktur korygujących na gruncie CIT. Pozwolić ma to na prostsze zidentyfikowanie różnić istniejących pomiędzy tymi podatkami.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

W przypadku chęci wzięcia bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, prosimy o dokonanie zgłoszenia wysyłając wiadomość o zamiarze uczestniczenia w webinarach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem:

https://taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf?fbclid=IwAR2WYGKe7IXrYIc2EzluXIn8c0fwh6EzzXOtXXozs_W3uYpwmsYN-qhnKlk