Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne webinarium w ramach Taxpoint Bistro pt. „Podatkowe zamknięcie roku – o czym należy pamiętać”, które odbędzie się w najbliższą środę 29 marca o 12.00. Przybliżymy Państwu zagadnienia, którym warto bliżej się przyjrzeć korzystając z dodatkowego czasu na weryfikację prawidłowości rozliczenia zapewnionego dzięki przesunięciu terminu na złożenie deklaracji CIT-8. W ramach webinarium omówimy przede wszystkim zagadnienie podatku od przerzuconych dochodów oraz kwestie związane z nowymi ulgami, w szczególności przedstawimy wskazówki dotyczące właściwej dokumentacji w tym zakresie.

Serdecznie zapraszamy!

W przypadku chęci wzięcia bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, prosimy o dokonanie zgłoszenia wysyłając wiadomość o zamiarze uczestniczenia w webinarach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:
„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem:
https://taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf?fbclid=IwAR25ZDzd-L6qXlDHQxdJNDKG88zIXbX8hm7IgJ3Mq5munpsH9h8Zlhtc3n8