Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne webinarium w ramach Taxpoint Bistro pt. „Projekt objaśnień nt. przepisów o podatku u źródła w zakresie klauzuli rzeczywistego właściciela”, które odbędzie się w najbliższą środę, 25 października o godz. 12:00. Porozmawiamy o tym, jak Ministerstwo Finansów rozumie pojęcie rzeczywistego właściciela (beneficial owner), które jest kluczowe przy realizacji obowiązków polskich płatników w zakresie podatku u źródła.   

 

Serdecznie zapraszamy!
 
W przypadku chęci wzięcia bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, prosimy o dokonanie zgłoszenia wysyłając wiadomość o zamiarze uczestniczenia w webinarach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:
 
„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://lnkd.in/dc8wha_7