Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne webinarium w ramach Taxpoint Bistro pt. „Nowy TPR – kolejna odsłona obowiązków sprawozdawczych”, które odbędzie się w najbliższą środę 15 listopada. Przybliżymy Państwu tegoroczne zmiany w raportowaniu informacji o cenach transferowych, obejmujące m.in. nowe zasady podpisywania i składania TPR, włączenie w formularz oświadczenia o sporządzeniu dokumentacji i rynkowości cen, aktualne problemy techniczne, a także konsekwencje w postaci typowania podatników do kontroli.

 

Serdecznie zapraszamy!
 
W przypadku chęci wzięcia bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, prosimy o dokonanie zgłoszenia wysyłając wiadomość o zamiarze uczestniczenia w webinarach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:
 
„Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”
 
Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf?fbclid=IwAR25ZDzd-L6qXlDHQxdJNDKG88zIXbX8hm7IgJ3Mq5munpsH9h8Zlhtc3n8