Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne webinarium w ramach Taxpoint Bistro pt. „Raportowanie w zakresie zrównoważonego rozwoju”, które odbędzie się w najbliższą środę 31 stycznia  o godz. 12:00. Przybliżymy Państwu nowe obowiązki dotyczące sprawozdawczości w zakresie zrównoważonego rozwoju wynikające z Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE 2022/2464 (Corporate Sustainability Reporting Directive - CSRD).

 

ESG - Environmental, Social, Governance – trzy kluczowe kwestie z punktu widzenia koncepcji zrównoważonego rozwoju, która zakłada, że rozwój gospodarki powinien następować przy zachowaniu równowagi środowiskowej i poszanowaniu praw człowieka. Już wkrótce raportowanie w powyższym zakresie stanie się obowiązkiem nie tylko tzw. jednostek zainteresowania publicznego, ale znacznie większej grupy spółek. Do tego obowiązku warto zacząć przygotowywać się z wyprzedzeniem.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

W przypadku chęci wzięcia bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, prosimy o dokonanie zgłoszenia wysyłając wiadomość o zamiarze uczestniczenia w webinarach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..”

 

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem: https://taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf?fbclid=IwAR25ZDzd-L6qXlDHQxdJNDKG88zIXbX8hm7IgJ3Mq5munpsH9h8Zlhtc3n8