Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne webinarium w ramach Taxpoint Bistro pt. „Kolejne przesunięcie wejścia w życie KSeF – czy wszystko już wiemy?”, które odbędzie się w najbliższy wtorek 30 kwietnia o godz. 12:00. Opowiemy o tym, czego dowiedzieliśmy się na ostatnim briefingu prasowym Ministra Finansów podsumowującego przeprowadzony audyt dotyczący Krajowego Systemu e-Faktur. Omówimy również w skrócie dalsze plany Ministerstwa Finansów – główne założenia wynikające z tzw. małej nowelizacji przepisów o KSeF a także spodziewane dalsze kroki na poziomie legislacyjnym.

Serdecznie zapraszamy!

W przypadku chęci wzięcia bezpłatnego udziału w spotkaniach Taxpoint Bistro, prosimy o dokonanie zgłoszenia wysyłając wiadomość o zamiarze uczestniczenia w webinarach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uprzejmie prosimy o dołączenie do maila zgłoszeniowego poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Taxpoint sp. z o.o. na podany przeze mnie adres e-mail informacji o organizacji webinarium Taxpoint Bistro. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, kontaktując się z Taxpoint sp. z o.o. mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod linkiem 👉 https://taxpoint.pl/RODO/006_Klauzula_informacyjna_Taxpoint_Bistro.pdf?fbclid=IwAR25ZDzd-L6qXlDHQxdJNDKG88zIXbX8hm7IgJ3Mq5munpsH9h8Zlhtc3n8